INFORMACINĖ DEGUSTACIJA
Tai puiki galimybė paskanauti įvairių regionų produkcijos, išgirsti įdomių istorijų apie Lietuvos gamintojus, susipažinti su gamybos ir gėrimo tradicijomis, sužinoti įvairių pikantiškų istorijų bei faktų. Renginį veda pripažintas ir nepriklausomas ekspertas Vidmantas Laurinavičius, dirbantis tokių renginių rinkoje nuo 2001 metų. Degustacijos metu pasiūloma paragauti nuo 7 iki 10 skirtingų pavyzdžių, ekspertas papasakoja apie kiekvieną iš jų, daryklų istorijas, gėrimo tradicijas, atsako į susirinkusiųjų klausimus. Papasakojama gamybos technologija, rodomi ingridientų pavyzdžiai, kitos iliustracijos. Norintieji pildo degustacines lenteles. Aktyviausių dalyvių laukia įvairūs. Renginio trukmė: min. 1 valanda, vidutiniškai - apie 1,5-2 val. Vakaro metu išdegustuojama maždaug litras žmogui, tai yra pažintinė degustacija, supažindinanti su kultūra, o ne. Vietą degustacijai klientas pasirenka savarankiškai. Galime patarti ir parekomenduoti pastovius partnerius. Atvykstame į bet kurią vietą Lietuvos ir EU teritorijoje (papildomai tektų apmokėti kuro išlaidas nuo Vilniaus, galimai - nakvynę, jei renginys baigiasi vėlai ir toli nuo Vilniaus). Degustacijos vedamos lietuvių, anglų, rusų, lenkų kalbomis. Kitoms kalboms galima nusamdyti vertėjus.
VIDEODEGUSTACIJA
Šią programą siūlome giliau besidomintiems ir jau kiek pažengusiems arba ramesnio poilsio mėgėjams. Draugų kompanijoje ar įmonės susirinkime, klubo ar būrelio, ar šiaip, bet kuria kita proga susibėgime siūlome pasidomėti mūsų sukurtu dokumentiniu filmu. Šio vakarėlio programa būtų maždaug tokia - filmo peržiūra (apie 60 min), stabdant ties kiekvienu punktuir ragaujant filme rodomą produkciją, eksperto, filmo bendrautoriaus, komentarai ir atsakymai į visus klausimus. Filmas įgarsintas lietuviškai, rusiškai, angliškai, yra versija su vokiškais titrais. Vakarėlio pabaigoje galima suorganizuoti DVD dalybas ar aukcioną.
TURAI PO LIETUVĄ
Siūlau pakeliauti kartu su savo kompanija po įdomias vietas Lietuvoje. Prašome pasirinkti maršrutą iš žemiau siūlomų, arba paprašykite ir sudarysim spec. maršrutą Jums. Kiekvieno maršruto aprašyme yra tik bendra dalis - kiekvienam užsakymui sudarau personalinę programą atsižvelgiant į kelionės trukmę, keliautojų interesus ir finansines galimybes. Į keliones vykstame tik šiuolaikiškais nuomojamais mikroautobusais ir autobusais su profesionaliais vairuotojais.

TURAS į BIRŽUS
Biržų kraštas nuo seno garsėja savo miežinių gėrimų tradicijomis. Ankščiau kaimuose juos darydavo bene kiekvienas ir kiekvienas turėdavo savo technologiją, kurią perduodavo tik sūnums. Preliminarus pasiūlymas - važiuojant autobusu informacinė paskaita, pakalbėsim apie gamybą, istoriją, filmo peržiūra, "Karvės olos" aplankymas, ekskursija į "Biržų" daryklą su degustacija, pažintinė informacinė programa Biržų krašto "Sėlos" muziejuje (su ekskursija po muziejų), kelionė į Astravo dvarą, ekskursija į daryklą "Rinkuškiai" su degustacija ir vakariene vietoje esančiame restorane.
PASVALIO KELIAS
Pasvalio kraštas taip pat garsus savo tradicijomis. Preliminarus pasiūlymas - važiuojant autobusu paskaita apie gamybą, istoriją, dokumentinio filmo apie aludarius peržiūra, ekskursijos į dvi daryklas su degustacija, kelionė į Karpių dvarą, kelionė į Balsių malūną, vakarienė viename iš Pasvalio restoranų ar kavinių.
PAKRUOJO TURAS
Pakruojo kraštas - šeimų, turinčių ilgametes tradicijas kraštas. Preliminarus pasiūlymas - važiuojant autobusu paskaita apie jo gamybą, istoriją, dokumentinio filmo peržiūra, ekskursijos pas tris regiono gamintojus, kelionė į Pakruojo dvarą, vakarienė viename iš Pakruojo restoranų ar kavinių.
DIDYSIS TURAS
Šis turas skiriamas tiems kas nori pamatyti įvairiausesnių vietų ir pakeliauti aplink Aukštaitiją. Nuo ankstyvo ryto iki vėlios nakties. Preliminarus pasiūlymas - važiuojant autobusu paskaita apie gamybą, istoriją, dokumentinio filmo peržiūra, ekskursijos į "Gintaro barą" su degustacija Molėtuose, į Dusėtuose esančią daryklą su degustacija, į "Biržų" daryklą su degustacija Biržuose, į Joniškėlio daryklą su degustacija, į "Seklyčia prie uosio" barą su degustacija Panevėžyje, vakarienė viename iš pakelės restoranų ar kavinių.

Tel. +370-676-73937, el.p. info@alutis.lt, skype: Zwerakas, facebook: Vidma Alutis
(telefonu atsiliepiame nuo 10:00 iki 20:00 val. be išeiginių)