ALAUS DEGUSTACIJA
Tai puiki galimybė paskanauti įvairių regionų lietuviško alaus, išgirsti įdomių istorijų apie Lietuvos aludarius, susipažinti su lietuvių alaus gamybos ir gėrimo tradicijomis, sužinoti įvairių pikantiškų istorijų bei faktų, susijusių su lietuvišku alumi. Renginį veda pripažintas ir nepriklausomas alaus ekspertas Vidmantas Laurinavičius, dirbantis tokių renginių rinkoje nuo 2001 metų. Degustacijos metu pasiūloma paragauti nuo 7 iki 10 skirtingų alaus rūšių, ekspertas papasakoja apie kiekvieną iš jų, alaus daryklų kur šis alus gaminamas istorijas, gėrimo tradicijas, atsako į susirinkusiųjų klausimus. Papasakojama alaus gamybos technologija, salyklo, apynių, kitų medžiagų reikalingų gaminti alui pavyzdžiai, kitos iliustracijos. Norintieji pildo degustacines lenteles, rinkdami labiausiai jų kompanijai patikusį alų. Aktyviausių dalyvių laukia įvairių Lietuvos aludarių suvenyrai. Renginio trukmė: min. 1 valanda, vidutiniškai - apie 1,5-2 val. Vakaro metu išdegustuojama maždaug litras alaus žmogui, tai yra pažintinė degustacija, supažindinanti su alaus kultūra, o ne prisigėrimas. Papildomą alaus kiekį galima užsisakyti gamintojo kainomis. Vietą degustacijai klientas pasirenka savarankiškai. Galime patarti ir parekomenduoti pastovius partnerius. Atvykstame į bet kurią vietą Lietuvos ir EU teritorijoje (papildomai tektų apmokėti kuro išlaidas nuo Vilniaus, galimai - nakvynę, jei renginys baigiasi vėlai ir toli nuo Vilniaus). Degustacijos vedamos lietuvių, anglų, rusų, lenkų kalbomis. Kitoms kalboms galima nusamdyti vertėjus.
ALAUS VIDEODEGUSTACIJA
Šią programą siūlome giliau besidomintiems ir jau kiek pažengusiems alaus ar ramesnio poilsio mėgėjams. Draugų kompanijoje ar įmonės susirinkime, Rotary klubo ar žvejų/medžiotojų būrelio, ar šiaip bet kuria kita proga susibėgime siūlome pasidomėti mūsų sukurtu dokumentiniu filmu apie Lietuvos mažuosius aludarius. Šio vakarėlio programa būtų maždaug tokia - filmo peržiūra (apie 60 min), stabdant ties kiekviena alaus darykla ir ragaujant firlme rodomas alaus rūšis, alaus eksperto, filmo bendrautoriaus, komentarai ir atsakymai į visus klausimus apie alų. Filmas įgarsintas lietuviškai, rusiškai, angliškai, yra versija su vokiškais titrais. Vakarėlio pabaigoje galima suorganizuoti DVD dalybas ar aukcioną.
ALAUS TURIZMAS
Siūlome pakeliauti kartu su savo kompanija po alaus vietas Lietuvoje. Prašome pasirinkti maršrutą iš žemiau siūlomų, arba paprašykite ir sudarysim spec. maršrutą Jums. Kiekvieno maršruto aprašyme yra tik bendra dalis - kiekvienam užsakymui sudarome personalinę programą atsižvelgiant į kelionės trukmę, keliautojų interesus ir finansines galimybes. Į keliones vykstame tik šiuolaikiškais nuomojamais mikroautobusais ir autobusais su profesionaliais vairuotojais.

BIRŽŲ ALAUS KELIAS
Biržų kraštas nuo seno garsėja savo aludariais ir išties skaniu alumi. Ankščiau kaimuose alų darydavo bene kiekvienas ir kiekvienas turėdavo savo technologiją, kurią perduodavo tik sūnums. Šių senų tradicijų pagrindu Biržuose alų daro 4 alaus daryklos. Preliminarus pasiūlymas - važiuojant autobusu paskaita apie alų, jo gamybą, istoriją, filmo peržiūra, "Karvės olos" aplankymas, ekskursija į "Biržų alus" daryklą su degustacija, pažintinė "Alaus kelio" programa Biržų krašto "Sėlos" muziejuje (su ekskursija po muziejų), kelionė į Astravo dvarą, ekskursija į alaus daryklą "Rinkuškiai" su degustacija ir vakariene vietoje esančiame restorane "Alaus Kelias".
PASVALIO ALAUS KELIAS
Pasvalio kraštas taip pat garsus savo aludariais. Preliminarus pasiūlymas - važiuojant autobusu paskaita apie alų, jo gamybą, istoriją, filmo apie aludarius peržiūra, ekskursija į "Alsteka" alaus daryklą su degustacija, ekskursija į "Joalda" alaus daryklą su degustacija, kelionė į Karpių dvarą, kelionė į Balsių malūną, vakarienė viename iš Pasvalio restoranų ar kavinių.
PAKRUOJO ALAUS KELIAS
Pakruojo kraštas - šeimyninių alaus daryklų, turinčių ilgametes tradicijas kraštas. Preliminarus pasiūlymas - važiuojant autobusu paskaita apie alų, jo gamybą, istoriją, filmo apie aludarius peržiūra, ekskursija į "Davra" alaus daryklą su degustacija, ekskursija į "Jovarų" alaus daryklą su degustacija, ekskursija į "Grigonio" alaus daryklą su degustacija, kelionė į Pakruojo dvarą, vakarienė viename iš Pakruojo restoranų ar kavinių.
DIDYSIS ALAUS KELIAS
Šis turas skiriamas tiems kas nori pamatyti įvairiausias alaus dartyklas ir pakeliauti aplink Aukštaitiją. Nuo ankstyvo ryto iki vėlios nakties. Preliminarus pasiūlymas - važiuojant autobusu paskaita apie alų, jo gamybą, istoriją, filmo apie aludarius peržiūra, ekskursijos į "Gintaro" alaus daryklą su degustacija Molėtuose, į "Vasaknų dvaro" alaus daryklą su degustacija Zarasų raj., į "Čižo alaus" daryklą su degustacija Dusetose, į "Biržų alaus" daryklą su degustacija Biržuose, į "Joalda" alaus daryklą su degustacija Joniškėlyje, į "Seklyčia prie uosio" barą su degustacija Panevėžyje, vakarienė viename iš pakelės restoranų ar kavinių.

Tel. +370-676-73937, el.p. info@alutis.lt, skype: Zwerakas, facebook: Vidma Alutis
(telefonu atsiliepiame nuo 10:00 iki 20:00 val. be išeiginių)